Home

Pirktākie produkti

PRO TEC Dzesēšanas sistēmas eļļas attīrītājs 2-komp. Skatīt lielāku

PRO TEC Dzesēšanas sistēmas eļļas attīrītājs 2-komp.

p1511-1

Jauns produkts

Radiatoru Oil Cleaner sašķeļ eļļainas nogulsnes visā dzesēšanas sistēmā, ko radījusi plīsusi/izdegusi galvas blīve vai noplūdes. Citi dzesēšanas sistēmas piesārņotāji, piemēram duļķi vai kaļķis tiek izšķīdināti un noņemti. Izmantojot augstas kvalitātes smērvielas visas metāla un gumijas daļas tiek pasargātas tīrīšanas procesā. 

Vairāk informācijas

23,99 € AR PVN

Vairāk informācijas

Vārsti, termostati un ūdens sūkņi atkal strādāt nevainojami un droši. Palielina ekspluatācijas drošību un paildzina dzesēšanas sistēmas ekspluatācijas laiku.

PIELIETOJUMA JOMAS:

Dzesēšanas sistēmas tīrīšanas līdzeklis visām slēgtās ūdens dzesēšanas sistēmās, kā arī piemērots siltummaiņiem. Sajaucams ar visiem pieejamajiem dzesēšanas šķidrumiem.

 

IZMANTOŠANA:

Kārtīgi sakratīt produktu pirms lietošanas! Visu abu flakonu saturu (K1 un K2), pievienot dzesēšanas sistēmai. Atvērt termostatu. Motoru darbināt aptuveni 15 min. Pēc tam padarbiniet motoru vidējas slodzes režīmā, lai sasniegtu optimālu darba temperatūru. Tad izlaist dzesēšanas šķidrumu. Rezervuārus kas neaplūst ar dzesēšanas kontūru - mazgāt ar rokām. Tad dzesēšanas sistēmu kārtīgi izskalot ar tīru ūdeni. Nomainīt dzesēšanas šķidrumu saskaņā ar ražotāja instrukciju.

 

PATĒRIŅŠ:

K1 + K2 ir pietiekami, lai iztīrītu dzesēšanas sistēmas ar 5-10 L tilpumu.

 

IEDARBĪBAS LAIKS:

Aptuveni 15 minūtes.

Reviews

Write a review

30 produktu tajā pat kategorijā:

Follow us on Facebook