PIEDEVAS

PIEDEVAS Šeit ir 1 prece.

Apakškategorijas

 • RISLONE
  Augstākās klases autoķīmijas uzņēmums tika dibināts 1921. gadā. 
  Gadu gaitā uzņēmums ir ieguvis popularitāti starptautiskajā jomā ar vairāk nekā gadsimtu ilgām inovācijām un
  miljoniem lojālu klientu. Mēs turpinām attīstīties līdztekus nozares automobiļu tehnoloģiskajām izmaiņām,
  lai radītu vispilnīgāko produktu līniju, kas atbilst visplašākajām automobiļu vajadzībām – sākot no remonta,
  līdz apkopei un beidzot ar jūsu dzinēja maksimālās veiktspējas iegūšanu.
 • LAVR
 • RESURS

  Esam autorizētie Resurs produkcijas izplatītāji.

  Izvēloties mūs, Jūs saņemat oriģinālu un sertificētu RESURS produkciju.

  VMPAUTO ir pētījumu un ražošanas uzņēmums, kas specializējas unikālu smērvielu izstrādē un ražošanā, pamatojoties uz nodiluma virsmu atjaunošanas principu. VMPAUTO produkti, kuru kvalitāti atzīst pasaules eksperti NLGI (ASV),
  tiek eksportēti uz vairāk nekā 30 pasaules valstīm, tostarp Austrumāzijas valstīm.
  Un uzņēmuma attīstībai smērvielu jomā tika piešķirta prestižā Eiropas izgudrojumu salona
  "Concours LEPINE" (Francija) balva.

 • LIQUI MOLY

  Esam autorizētie LIQUI MOLY produkcijas izplatītāji.

  Izvēloties mūs, Jūs saņemat oriģinālu un sertificētu LIQUI MOLY produkciju.

  Oriģinālās LIQUI MOLY eļļas no oficiālā pārstāvja Latvijā.

 • PRO TEC
  Produkcija izgatavota saskaņā ar kvalitātes standartu, tai ir tehniskā institūta TÜV sertifikāti, kas apliecina produkcijas efektivitāti.
 • XERAMIC
  Petromark Automotive Chemicals B.V. ir viens no Eiropas vadošajiem automobiļu apkopes produktu ražotājiem un piegādātājiem.XERAMIC®, kas dibināts 1992. gadā un sertificēts ISO 9001: 2015, piedāvā plašu augstākās kvalitātes ķīmisko produktu klāstu, kas atbilst visaugstākajām un visdažādākajām prasībām visās profesionālajās automašīnu darbnīcās.Pateicoties intensīvai izpētei un pastāvīgai attīstībai, mēs optimāli izmantojam jaunākās tehnoloģijas, lai nepārtraukti uzlabotu veiktspēju un izturību, lai jūs izbaudītu gala rezultātu.
 • SUPROTEC-ATOMIUM
 • PROLONG
  Starptautiskā korporācija “GoldenWest Lubricants, Inc.”, kam pieder zīmols PROLONG, savu darbību motoreļļu, piedevu un smērvielu ražošanā sāka 1985. gadā. 1996. gadā tā parādās starptautiskajā tirgū, īstenojot revolucionāras izmaiņas vieglo un kravas automobiļu, tehnoloģiskā un īpašā instrumentālā aprīkojuma, kuģu dzinēju eļļošanas piedevu un smērvielu jomā.“Nav cita līdzvērtīga visā pasaulē®”, un “Maksimāla aizsardzība un efektivitāte®” – tie ir ne tikai reklāmas saukļi. PROLONG uzlabotā pretberzes metāla apstrādes (Anti-Friction Metal Treatment – AFMT™) tehnoloģija ir unikāla visā pasaulē.AFMT™ tehnoloģijaPROLONG AFMT™ tehnoloģija ne tikai uzlabo motoreļļas, transmisijas šķidrumus, zobpārvadu eļļas un citus eļļošanas līdzekļus.AFMT™ labvēlīgi ietekmē metāla virsmu un to pārveido. AFMT™ ir specializēta eļļotājviela, kas ir ļoti izturīga augstā spiedienā un radīta, ķīmiski apstrādājot ogļūdeņražus uz parafīna bāzes, kuri, kā zināms, ir lieliski eļļotāji, kas spēj izturēt augsta spiediena un ekstremālu temperatūru iedarbību. PROLONG AFMT™ tehnoloģija izmanto unikālu garas ķēdes molekulu, kas ļauj panākt nozīmīgu ķīmisko stabilitāti.Šis process ir tik lielā mērā stabils, ka saņēmis visaugstāko iespējamo “1a” novērtējumu neatkarīgās laboratorijās veiktos izmēģinājumos, kuru mērķis bija noteikt eļļošanas materiālu pretkorozijas īpašības.
 • LUCAS
 • HI GEAR
 • SMT2
 • STANADYNE
 • WYNNS
 • XADO
  XADO tehnoloģijas izpelnījušās vispārēju atzinību. Revitalizācijas fenomens ir iekļauts triboloģijas mācību grāmatās. Mūsu produkcija tikusi veiksmīgi testēta 35 pasaules valstīs. Eiropas autoritatīvākā sertifikācijas organizācija TUV (Vācijas Tehniskās uzraudzības savienība) apstiprinājusi mūsu produkcijas efektivitāti.XADO Chemical Group ir starptautiskā ķīmisko kompāniju grupa. Kompānijas ХАDO pirmsākumi meklējami 1991. gadā. 20 gadu laikā uzņēmums auga un attīstījās, lai kļūtu par vienu no jaudīgākajiem nanotehnoloģiju jomā visā Eiropā.Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Harkovas pilsētā Ukrainā. Šī pilsēta ieņēma īpašu vietu bijušās PSRS kara rūpnieciskajā kompleksā un joprojām ir lielākais zinātniski pētnieciskais centrs zinātniski ietilpīgu tehnoloģiju izstrādē.1998. gadā XADO zinātnieku pētnieciskā darba rezultātā tika atklāts revitalizācijas fenomensRevitalizants ir nanoķīmiska viela, kas darbojas nanovirsmu jomā.Revitalizants atjauno metālu berzes zonā ‘metāls-metāls’ un aizsargā to no turpmākā nodiluma.Revitalizants ir pasaulē unikāls izstrādājums.
 • MOTUL
 • KLEEN-FLO
 • K2
Rādīt 1 - 1 of 1 vienību
Rādīt 1 - 1 of 1 vienību

Follow us on Facebook